Powrót do listy

Auto Fus Group wyposażył swoje salony BMW w stacje ładowania od Indigo Tech

12 września 2018 r.

W należących do Auto Fus Group salonach BMW w Warszawie i Białymstoku stanęły stacje ładowania aut elektrycznych. Projekt zrealizowała spółka Indigo Tech

Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców aut elektrycznych oraz klientów zainteresowanych nabyciem samochodów napędzanych prądem, Auto Fus Group zdecydowała się na postawienie stacji ładowania w obu swoich salonach BMW – w Warszawie i Białymstoku. Dostawcą stacji była firma Indigo Tech, oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.

Auto Fus Group to firma z wieloletnimi tradycjami i obecnie największy sprzedawca nowych i używanych BMW w Polsce. Ponadto firma jest oficjalnym dealerem marek Rolls-Royce, Alpina, Mini, a od niedawna również supersportowego McLarena. W jej ofercie znajdują się wszystkie najnowsze modele marki BMW, włącznie z zyskującym na popularności w pełni elektrycznym modelem BMW i3 oraz hybrydowymi, takimi jak BMW 330e czy BMW i8.

Kochamy motoryzację i jesteśmy promotorem pojawiających się w niej innowacji– mówi Tadeusz Fus, właściciel Auto Fus Group. – Również nasi klienci coraz chętniej decydują się na modele napędzane prądem. Chcemy dać im możliwość bezpiecznego i komfortowego ładowania ich elektrycznych aut BMW, stąd decyzja o instalacji stacji w obu salonach oraz współpraca z Indigo Tech.

Indigo Tech zainstalowała stacje na parkingach salonów grupy Auto Fus w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej oraz w Białymstoku przy ul. Kleeberga. Są to wolnostojące stacje marki Circontrol z dwoma gniazdami typu 2, utrzymane w kolorystyce BMW. Każda z nich umożliwia ładowanie dwóch samochodów jednocześnie, prądem o maksymalnej mocy 22 kW dla każdego z gniazd. Żeby rozpocząć ładowanie wystarczy podłączyć auto i przyłożyć do czytnika kartę RFID.

Jesteśmy dumni, że największy dealer BMW w Polsce wybrał naszą firmę jako dostawcę infrastruktury ładowania aut elektrycznych do swoich salonów. Cieszymy się, że dzięki tej współpracy udostępniliśmy kolejnym użytkownikom aut spod szyldu BMW możliwość łatwiejszej przesiadki do samochodu elektrycznego i jego wygodnego użytkowania – podkreśla Damian Król, wiceprezes Indigo Tech. – Satysfakcja jest tym większa, że dzięki tej instalacji rozpoczęliśmy współpracę z wymagającą grupą klientów, jaką są salony samochodowe. Jesteśmy przekonani, że wkrótce kolejni dealerzy pójdą z naszą pomocą w kierunku wytyczonym przez Auto Fus Group.

Poniżej znajdziecie Państwo odnośniki do artykułów w mediach branżowych dotyczących uruchomienia stacji:

  1. Elektryczna Rewolucja: Nowe punkty ładowania w Warszawie
  2. NewsAuto: Stacje ładowania Indigo Tech w salonach BMW Auto Fus

Mamy najlepsze stacje ładowania dla Ciebie

Skontaktuj się z nami