Indigo Business

Rozwój biznesu wymaga ciągłego
dostosowywania się do zmieniających się
trendów i oczekiwań klientów

Jednym ze sposobów na przyciągnięcie
i utrzymanie uwagi klientów – kierowców
samochodów elektrycznych jest posiadanie
stacji ładowania

Umiejscowienie ich na terenie biurowca, galerii handlowej, hotelu, restauracji czy stacji paliw pozwala pozytywnie wyróżnić się na tle konkurencji.

Taki krok to nie tylko wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, ale też realizacja idei odpowiedzialnego biznesu (CSR – corporate social responsibility).

Troska o środowisko i proekologiczne działania jest standardem wyróżniającym dojrzałe biznesy. Budowa własnych stacji ładowania
to najlepsza zachęta dla klientów i pracowników do korzystania z samochodów elektrycznych.

W Indigo Tech projektujemy i dostarczamy nowoczesne stacje ładowania dla każdego rodzaju nieruchomości komercyjnej. Pomagamy również w ich serwisowaniu, zarządzaniu nimi oraz rozliczaniu płatności za usługę ładowania.

Poznaj nasze usługi

Biurowce

Innowacyjne, nowoczesne, przyjazne dla użytkowników i środowiska. Wyposażone w stacje ładowania przeznaczone dla pracowników oraz dla gości stają się komfortową lokalizacją do pracy i atrakcyjnym miejscem spotkań.

Rekomendowane produkty: stacje ładowania prądu przemiennego

Centra handlowe
restauracje
kina

Miejsca, w których odwiedzający i goście spędzają dużą część swojego wolnego czasu, zostawiając auta na parkingu. Wyposażenie ich w stacje ładowania sprawi, że staną się pierwszym wyborem dla klientów i będą odwiedzane jeszcze częściej i chętniej.

Rekomendowane produkty: stacje ładowania prądu przemiennego

Hotele

Choć dziś podczas rezerwacji noclegu najważniejsza wydaje się lokalizacja, ocena innych gości oraz dostępność darmowego WiFi, już niedługo zestaw ten powiększy się o gwarantowaną przez hotel możliwość ładowania auta elektrycznego. Obiekt z parkingiem wyposażonym w stację ładowania to wygoda dla użytkowników elektryków, którzy często są klientami premium. Ich liczba będzie systematycznie wzrastać – również dzięki wypożyczalniom samochodów rozszerzającym swoją ofertę o samochody elektryczne, z których często korzystają hotelowi goście.

Rekomendowane produkty: stacje ładowania prądu przemiennego

Dealerzy samochodowi

Oprócz designu, osiągów i niezawodności dla kupujących auta coraz ważniejsza jest również ekologia. Wychodząc temu naprzeciw, każdy liczący się producent posiada lub wkrótce wprowadzi do swojej oferty samochód elektrycznych lub hybrydę z wtyczką. Na boom muszą być gotowe także salony i inne miejsca sprzedaży aut, które już dziś warto wyposażyć w nowoczesne stacje ładowania, zwiększając atrakcyjność obiektu wśród klientów i potencjalnych kupujących.

Rekomendowane produkty: stacje ładowania prądu stałego

Stacje paliw

Dziś podstawą wyposażenia stacji paliw oprócz dystrybutorów powinny być wydajne i bezawaryjne stacje ładowania aut zasilanych prądem. To niezbędne, żeby móc zaspokoić potrzeby rosnącej grupy kierowców samochodów elektrycznych podróżujących po Polsce.

Rekomendowane produkty: stacje ładowania prądu stałego

Klienci flotowi

Coraz więcej przedsiębiorstw ma w swojej flocie auta elektryczne lub planuje ich zakup. Korporacje taksówkarskie i sieci carsharingowe potrzebują stałego dostępu do niezależnego i wydajnego sposobu ładowania swoich samochodów. Dobrze zaplanowane i wyposażone stacje skrócą postoje do minimum, a odpowiedni system pomoże w zarządzaniu wieloma punktami ładowania jednocześnie.

Rekomendowane produkty: stacje ładowania prądu stałego

Mamy najlepsze stacje ładowania dla Ciebie

Skontaktuj się z nami