Powrót do listy

Indigo Tech dostarczył stację ładowania dla hotelu sieci Picaro w pobliżu autostrady A2

07 sierpnia 2018 r.

Indigo Tech rozpoczyna współpracę z Citronex i uruchamia stację ładowania przy Hotelu Picaro w Stoku (droga krajowa numer 92, pomiędzy węzłami autostradowymi Torzym i Jordanowo (Świebodzin)).

Idąc z nurtem elektromobilności Citronex postanowił wyposażyć pierwszy ze swoich Hoteli Picaro w stację ładowania aut elektrycznych. Pionierski hotel zlokalizowany jest przy drodze krajowej numer 92, pomiędzy węzłami autostradowymi Torzym i Jordanowo (Świebodzin), w miejscowości Stok. Dostawcą stacji jest Indigo Tech – spółka oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych dla odbiorców komercyjnych, publicznych oraz indywidualnych.

Citronex to prężnie rozwijająca się rodzinna firma o ponad trzydziestoletniej tradycji. Działa zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowych w zakresie logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni oraz serwisu samochodów ciężarowych, a także stacji paliw, supermarketów, hoteli i restauracji.

Jesteśmy otwarci na innowacje, a zwłaszcza na takie, które spełniają potrzeby naszych klientów– mówi Robert Zarzecki, współwłaściciel Citronex –i choć stacja ładowania w Stoku jest naszą pierwszą, będziemy uruchomiać kolejne punkty ładowania w hotelach sieci Picaro, a także innych obiektach należących do spółki – stacjach paliw, restauracjach czy supermarketach.

Na parkingu przed Hotelem Picaro w Stoku, firma Indigo Tech zainstalowała urządzenie marki Circontrol. Jest to wolnostojąca stacja ładowania z dwoma gniazdami typu 2. Stacja umożliwia ładowanie dwóch samochodów jednocześnie, prądem o maksymalnej mocy 22 kW dla każdego z gniazd. Stacja została już uruchomiona i włączona do ogólnopolskiej sieci GreenWay, co oznacza, że jest widoczna na mapie w Portalu Kierowcy sieci GreenWay i mogą z niej korzystać zarówno klienci sieci – uruchamiając ładowanie za pomocą karty RFID lub z poziomu Portalu Kierowcy, jak i osoby niezarejestrowane. W razie potrzeby, można również skorzystać z funkcjonującej całą dobę infolinii.

– Cieszymy się, że pomogliśmy spółce Citronex z sukcesem otworzyć się na elektromobilność, a jednocześnie potwierdziliśmy, że nasza oferta jest w stanie sprostać wymaganiom takiej grupy klientów, jaką są hotele. – mówi Piotr Lembas, Prezes Indigo Tech. – Rozszerzyliśmy także nasz dotychczasowy rynek działania poza Warszawę. Już wkrótce ogłosimy realizację kolejnych projektów tego typu.

Mamy najlepsze stacje ładowania dla Ciebie

Skontaktuj się z nami