Powrót do listy

Indigo Tech dostarczyło stacje ładowania do Galerii Północnej

02 lutego 2018 r.

W otwartym jesienią 2017 roku centrum handlowo-rozrywkowym na Białołęce w Warszawie działają już stacje ładowania aut elektrycznych. Stacje zlokalizowane zostały na obu piętrach parkingu podziemnego. Łącznie Indigo Tech zainstalowało 4 urządzenia mogące ładować prądem przemiennym 7 aut jednocześnie.

– Stacje, które uruchomiliśmy w Galerii Północnej, to urządzenia naścienne typu wallbox europejskiego producenta Circontrol, z którym współpracujemy od początku naszej działalności – mówi Piotr Lembas, prezes Indigo Tech, dostawcy infrastruktury do ładowania aut elektrycznych w Galerii. – Dotychczas zainstalowano około 30 tys. stacji ładowania tego producenta w ponad 50 krajach na całym świecie, w lokalizacjach o różnych warunkach klimatycznych i atmosferycznych. Pozwala nam to mieć pewność co do wysokiej jakości oraz niezawodności oferowanych przez nas rozwiązań.
Stacje ładowania zlokalizowane w Galerii Północnej zostały włączone do sieci GreenWay Polska, operatora największej obecnie sieci stacji ładowania aut elektrycznych w Polsce.

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwszy tej wielkości obiekt handlowy oddany do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 tys. m kw., którego deweloperem jest grupa GTC, zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino oraz 2 300 miejsc parkingowych.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami prasowymi, które pojawiły się w kontekście tego wydarzenia:

  1. PropertyNews.pl: Galeria Północna znów inwestuje w ekotechnologie.
  2. EurobuildCEE: Galeria Północna z doładowaniem.
  3. Electricmobility Expert: 10 ładowarek dostępnych w Galerii Północnej w Warszawie
  4. PropertyJournal.pl: Ładowarki do aut elektrycznych w Galerii Północnej
  5. Infowire.pl: Sieć GreenWay Polska obsługuje stacje ładowania elektryków w Galerii Północnej

Mamy najlepsze stacje ładowania dla Ciebie

Skontaktuj się z nami