Powrót do listy

Indigo Tech powiększa ofertę o stacje firmy Etrel

17 kwietnia 2018 r.

Indigo Tech zostało dystrybutorem kolejnego znaczącego gracza w branży infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych – słoweńskiej spółki Etrel. Pozwoli to rozszerzyć ofertę o kolejne modele stacji ładowania prądu przemiennego.

– Dzięki zawartej umowie dystrybucyjnej Indigo Tech wprowadza do Polski ofertę marki Etrel. Słoweński podmiot oferuje zarówno urządzenia, jak i oprogramowanie Etrel Ocean, tzw. back-end do zarządzania sieciami stacji ładowania. Daje to nam szasnę na zaoferowanie jeszcze bardziej innowacyjnych rozwiązań, skrojonych na miarę naszych wymagających klientów – mówi Piotr Lembas, prezes Indigo Tech.

Etrel jest słoweńskim producentem stacji ładowania z 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w stacjach prądu przemiennego – zarówno wolnostojących, jaki i naściennych. Stacje Etrel wyróżnia unikatowy i nowoczesny design, zastosowanie stali nierdzewnej oraz aluminium, jak również bardzo wysoka jakość wykonania. Rozwiązania marki Etrel doskonale pasują do eleganckich nieruchomości, a ich funkcjonalność powinna zadowolić najwyższe wymagania (np. dotykowy ekran czy autoryzacja użytkownika za pomocą kodu PIN).

– Polski rynek jest na początku wielkich technologicznych przemian, które na zachodzie Europy widoczne są już od kilku lat. Bardzo cieszy nas fakt, że udało nam się nawiązać współpracę z partnerem, który rozumie potrzeby lokalnych klientów. Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy infrastrukturę, która ułatwi realizację celu polskiego rządu – miliona samochodów elektrycznych do 2025 roku – mówi Rok Poteko, Sales & Business Development w Etrel.

Mamy najlepsze stacje ładowania dla Ciebie

Skontaktuj się z nami